אודות טל ציקורל

טל ציקורל רכבים חשמליים הינו סוכנות רכבים חשמליים, המוקדש לסייע ללקוחות להשיג את הרכב החשמלי שלהם. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו מציע מגוון רחב של מכוניות, לרבות ב.מ.וו, מרצדס ומכוניות יד שניה.

עלות 5 שנים לבעלות השווה מכוניות לפי המחיר שהן באמת עלות להחזיק ולתפעול – כולל דלק, תחזוקה, פחת ועוד. גלה שבחים מהימנים כמו פרסי הקנייה הטובה ביותר, פרסי תדמית המותג ופרסי הערך החוזר הטוב ביותר – היישר מהמקורבים שלנו.

מאז 2000, טל ציקורל היה אחד השמות הידועים ביותר בתעשיית הרכב. כיום, טל ציקורל מרחיב את המסורת, עם ערכים מהימנים ומוניטין של חדשנות, כולל משאבים שיעזרו לך לחקור, לתמחר ולקנות את המכונית החשמלית שחיפשת.

הגישה שלנו

  • ישנם רכבים חשמליים המסוגלים לגרור. אתה רוצה לבדוק מה המקסימום ולוודא שיש לך את הציוד הדרוש כדי לבצע את העבודה. עם זאת, אתה עלול לאבד 30% או יותר מהיעילות בזמן הגרירה.
  • רכבים חשמליים אינם משתמשים בשמן, ולכן יש צורך לבצע הרבה פחות תחזוקה. עם זאת, יש לבדוק באופן קבוע את הצמיגים, הבלמים ונוזלים אחרים. מחקרים פופולריים מראים שזה עולה פחות לתחזק רכב חשמלי. בממוצע, זה עשוי לעלות שישה סנט למייל לתחזק רכב חשמלי, בהשוואה לכעשרה סנט למייל עם רכב מנוע בעירה.
  • זיכויי מס פדרליים משתנים בהתאם לדגם שאתה קונה. עם זאת, ייתכן שתוכל לקבל זיכוי מס בסך $7,500 עם דגמים מתאימים.
  • עם מערכות מידע בידור גדולות עם מסך מגע, ל-EV שלך יש כוח חישובי מרשים, ויצרני EV מובילים את המהפכה במערכות המידע והבידור לרכב. תמצאו מסכי מגע HD בפורמט גדול, היי-טק עם נגישות, שימושיות ופונקציונליות טובים יותר ממה שנמצא אצל עמיתיהם השורפים בנזין.

הכירו את המומחים שלנו

טל ציקורל

מייסד

תומס איילה

שותף בכיר

אנדרו ברוק

מנהל הסוכנות

הפילוסופיה שלנו

מכוניות חשמליות לא מייצרות פליטות, ולכן הן הרבה יותר טובות לסביבה. עם זאת, יש כמה חסרונות לייצור מכוניות חשמליות מכיוון שתהליכים אלה אינם נטולי פליטות.

משאבים טבעיים משמשים ליצירת סוללות לרכב חשמלי. התהליך אינו מושלם בשום אופן. עם זאת, ההשפעה של נהיגה ברכב חשמלי עושה הבדל גדול יותר ממה שתהליך הייצור גוזל, וניתן למחזר סוללות EV. כיום, יותר מ-95% מהם מגיעים למיחזור בגלל שיש פיקדון לתבוע.

הפוקוס שלנו

ברוב הערים הגדולות יש עמדות טעינה בטווח של כל מייל. גם מחוץ לערים ניתן למצוא עמדות טעינה חשמליות רבות ברחבי הארץ. מפה את המסלול שלך לפני שאתה עוזב. הממשלה מספקת מפה של תחנות הטענה לכלי רכב חשמליים. אתה יכול לחפש מיקומים באזור שלך או לאורך המסלול שלך. מטעני EV פועלים כולם באותה צורה, אך המהירות שבה הם נטענים שונה. רוב המטענים הביתיים נחשבים לרמה 1, חלק מהמטענים הציבוריים הם ברמה 2, אבל יש גם עמדות טעינה מהירה של DC.

45%

חיסכון בהוצאות

מהימן על ידי 1000 לקוחות מרוצים

אנו גאים במחויבותנו לשירות לקוחות מעולה. הסוכני מכירות שלנו זמינים תמיד לענות על שאלותיכם ולספק תמיכה בזמן שאתם פועלים לקראת הרכב החדש שלכם.

כתובת

וייצמן 102, נתניה
ישראל

אימייל

hello@talchekoralfin.com