אודות טל ציקורל

טל ציקורל יועצים פיננסיים הינו משרד ייעוץ פיננסי בשירות מלא, המוקדש לסייע ללקוחות להשיג את יעדיהם הפיננסיים. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו מציע מגוון רחב של שירותים, לרבות תכנון פרישה, ניהול השקעות, תכנון עיזבון וניהול סיכונים.

בטל ציקורל יועצים פיננסיים יש לנו תשוקה לעזור לאנשים לנהל את הכספים שלהם ולהגיע ליעדים הפיננסיים שלהם. אנו מאמינים שעם הליווי ותמיכה נכונים, כל אחד יכול להגיע להצלחה כלכלית.

היועצים שלנו לוקחים את הזמן להבין את המצב הפיננסי הייחודי של כל לקוח ומספקים המלצות מותאמות אישית שיעזרו להם לקבל החלטות מושכלות לגבי כספו. אנו מאמינים בבניית קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו ומחויבים לספק שירות מעולה ללקוחות.

הגישה שלנו

  • תכנון פיננסי מותאם אישית: בטל ציקורל יועצים פיננסיים מאמינים שמצבו הפיננסי של כל לקוח הוא ייחודי. זו הסיבה שאנו מקדישים את הזמן כדי להבין את המטרות שלך, סובלנות הסיכון והמצב הפיננסי שלך, ומספקים המלצות מותאמות אישית כדי לעזור לך להשיג את היעדים הפיננסיים שלך.
  • שירותים פיננסיים מקיפים: כחברת ייעוץ פיננסי בשירות מלא, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים כדי לענות על הצרכים הפיננסיים שלך. היועצים שלנו יכולים לעזור לך בכל דבר, החל מתכנון פרישה וניהול השקעות ועד לתכנון עיזבון וניהול סיכונים.
  • קשרים ארוכי טווח: אנו מאמינים בבניית קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו. היועצים שלנו זמינים תמיד לענות על שאלותיכם ולספק תמיכה בזמן שאתם פועלים לקראת היעדים הפיננסיים שלכם.
  • מחויבות לשירות מעולה ללקוח: בטל ציקורל יועצים פיננסיים, אנו מתחייבים למתן שירות מעולה ללקוח. אנו מתגאים בצוות המגיב ובעל הידע שלנו, ותמיד זמינים לעזור לך בכל שאלה או דאגה פיננסית שיש לך.

הכירו את המומחים שלנו

טל ציקורל

מייסד

תומס איילה

שותף בכיר

אנדרו ברוק

מנהל חשבון

הפילוסופיה שלנו

אצל טל ציקורל יועצים פיננסיים הפילוסופיה שלנו פשוטה: אנו מאמינים שעם הליווי ותמיכה נכונים כל אחד יכול להגיע להצלחה כלכלית. אנו מחויבים לעזור ללקוחותינו לנווט בעולם המורכב של מימון אישי ולקבל החלטות מושכלות לגבי כספם. אנו מאמינים בבניית קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו ומחויבים לספק שירות מעולה ללקוחות. צוות היועצים המנוסים שלנו נלהב לעזור לאנשים להגיע ליעדים הפיננסיים שלהם, ואנו מקדישים את הזמן להבין את המצב הפיננסי הייחודי של כל לקוח על מנת לספק המלצות מותאמות אישית. אנו מחויבים להישאר מעודכנים בהתפתחויות האחרונות בענף הפיננסי, ומוכנים תמיד להעניק ללקוחותינו את הרמה הגבוהה ביותר של מומחיות ושירות.

הפוקוס שלנו

בטל ציקורל יועצים פיננסיים, המיקוד שלנו הוא לעזור ללקוחותינו להשיג את יעדיהם הפיננסיים. אנו מבינים שהמצב הכלכלי של כל אחד הוא ייחודי, ואנחנו מקדישים את הזמן כדי להבין את הצרכים והיעדים האישיים שלך. צוות היועצים המנוסים שלנו מוקדש לספק המלצות מותאמות אישית ושירותים פיננסיים מקיפים כדי לעזור לך לקבל החלטות מושכלות לגבי הכסף שלך. בין אם אתה חוסך לפנסיה, מנסה להגדיל את העושר שלך, או פשוט רוצה לנהל טוב יותר את הכספים שלך, אנחנו כאן כדי לעזור. המטרה שלנו היא להיות השותף הפיננסי המהימן שלך, לספק את ההדרכה והתמיכה הדרושים לך כדי להשיג הצלחה כלכלית.

45%

החזר מהשקעות נכונות

מהימן על ידי 1000 לקוחות מרוצים

אנו גאים במחויבותנו לשירות לקוחות מעולה. היועצים שלנו זמינים תמיד לענות על שאלותיכם ולספק תמיכה בזמן שאתם פועלים לקראת היעדים הפיננסיים שלכם.

כתובת

וייצמן 102, נתניה
ישראל

אימייל

hello@talchekoralfin.com